o nas

SZKOLENIA ZE STYLIZACJI BRWI I RZĘS ANAGEN

Jest takie miejsce w Białymstoku, gdzie odkryjesz tajniki prawdziwego kobiecego piękna i wyzwolisz swoją kobiecość, nierzadko głęboko uśpioną przez codzienne problemy. Tym miejscem jest Anagen – salon urody prowadzony przez Annę Chrostowską. Świadczymy następujące usługi: stylizacja paznokci, manicure, pedicure, depilacja woskiem, kompleksowa pielęgnacja skóry twarzy i okolic oczu. Specjalizujemy się w profesjonalnej stylizacji rzęs i brwi.

Anna Chrostowska jest instruktorką ANAGEN, Thuya oraz OKIS, liderów na rynku profesjonalnych produktów do przedłużania rzęs. Masz więc pewność, że przedłużając i zagęszczając rzęsy w naszym salonie osiągniesz oszałamiający efekt magnetycznego spojrzenia. Wiedząc jak wrażliwe bywają okolice oczu, kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo i higienę zabiegów. Działamy z lekarską precyzją, w oparciu tylko o renomowane preparaty.

Przy Studio funkcjonuje dobrze wyposażony w profesjonalne produkty sklep Anagen Shop.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.