Szkoleniowcy

SZKOLENIA ZE STYLIZACJI BRWI I RZĘS ANAGEN

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a także dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych. Od zawsze pragnęłam połączyć moje wszechstronne zainteresowania i właśnie ten sposób powstał Anagen. Moim założeniem było wykorzystanie szeroko pojętej wiedzy o narządzie wzroku, pozyskanej w trakcie pracy w gabinecie okulistycznym, w codziennej pracy w Studio kosmetycznym, tak by wszystkie zabiegi przeze mnie oferowane były bezpieczne i podkreślały naturalne piękno.

Obecnie swoją życiową pasją do stylizacji rzęs i brwi dzielę się od 10 lat z Kursantkami. Już od wielu lat, dzięki autorskim wszechstronnym programom szkoleniowym i chęci szerzenia wiedzy, wprowadzam w świat stylizacji oprawy oka szerokie grono stylistek, które szybko osiągają imponujące efekty.

Moja praca została doceniona przez ekspertów branży, dzięki czemu jestem także sędzią licznych mistrzostw międzynarodowych oraz wykładowcą konferencji branżowych.

Chętnie wprowadzę Cię w świat stylizacji oprawy oka!

Nasze szkolenia zostały uznane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Sprawia to, że swoją pracę traktuję jak misję. Dlatego też nieustannie się szkolę, by wiedza przeze mnie przekazywana była jak najaktualniejsza i pełna. Pozytywne opinie Kursantek stanowią o tym, że jestem we właściwym miejscu i na pewno nie przestanę iść do przodu.

Uważam, że...

"Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie…"

Staram się angażować w branżę stylizacji rzęs i brwi i realizować się pisząc artykuły do czasopism branżowych i nie tylko. Jestem także międzynarodowym sędzią mistrzostw stylizacji rzęs, a także prelegentem licznych konferencji i eventów.

Nauczyłam się, że w życiu nic nie dzieje się przez przypadek i jeśli naprawdę się czegoś pragnie, jest się w stanie osiągnąć wszystko. Jestem tego przykładem i tym chcę się dzielić z Wami.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.